Zaproszenie na Kieleckie Targi


ODWIEDŹ NAS NA TARGACH W KIELCACH – AUTOSTRADA POLSKA 2013.

W dniu 21-24.05. w Kielcach odbędzie się dziewiętnasta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA.

czytaj więcej


REMONTY I MODERNIZACJE RÓWNIAREK

 

REMONTY I MODERNIZACJE RÓWNIAREK

Zapraszamy posiadaczy starszych modeli równiarek drogowych zainteresowanych wykonaniem kapitalnego remontu, napraw głównych i modernizacją swojego sprzętu.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie takiego zlecenia w oparciu o indywidualne uzgodnienia z Zamawiającym. Dysponujemy ponad 20 letnim doświadczeniem związanym z prowadzeniem produkcji i obsługi serwisowej równiarek drogowych, doświadczoną kadrą inżynierską w naszym biurze konstrukcyjnym i technologicznym, specjalistycznym parkiem maszynowym, doświadczoną kadrą mechaników i montażystów.

Na nasze usługi udzielamy gwarancji.


Ogłoszenie

Stalowa Wola, 2014-01-30

Mista Sp. z o. o. zaprasza wszystkich zainteresowanych, do wzięcia udziału w składaniu ofert dotyczących realizacji dostawy platformy analitycznej Comarch ERP XL Business Intelligence polegającej na budowaniu raportów i prowadzeniu analiz na podstawie danych z systemu Comarch ERP XL w oparciu o technologię In-Memory.

czytaj więcej


Ogłoszenie

Mista Sp. z o. o. zaprasza wszystkich zainteresowanych, do wzięcia udziału w składaniu ofert dotyczących dostawy wycinarki plazmowo-tlenowej CNC z oprogramowaniem CAD/CAM, przeznaczonej do kształtowego wycinania blach za pomocą technologii cięcia plazmowego i tlenowego.

czytaj więcej


NOWY ROZDZIAŁ W ŻYCIU FIRMY

Szykowaliśmy się do tego ponad rok.

Dzisiaj już po debiucie na MSPO (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego) w Kielcach – 2013, możemy wszystkich poinformować.

Dołączyliśmy do elitarnego klubu producentów sprzętu wojskowego, wymagającego najwyższej jakości, dyscypliny produkcji i wdrożenia wielu złożonych procesów technologicznych.

czytaj więcej


Ogłoszenie


W związku z udziałem firmy MISTA SP. ZO.O. w Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA POLSKA 2010, zapraszamy zainteresowane firmy do złożenia ofert w poniżej podanym zakresie usług i dostaw:

1. Transport eksponatów na trasie Stalowa Wola – Kielce w dniu 10.05.2010 i Kielce – Stalowa Wola w dniu 14.05.2010. Wymagania w stosunku do środków transportu : ilość 2szt; gabaryty przewożonych maszyn : L=10m x H=3,6m x W=2,5m; Masa=15 T;

2. Przygotowanie materiałów reklamowych: - Rollabaner – 3 szt. - Długopios z nadrukiem – 500 szt. - Scyzoryk z nadrukiem – 100 szt. - Smycz z nadrukiem – 200szt. - Brelok z grawerem – 100szt. - Torba reklamowa – 300szt. - Koszulka polo z nadrukiem – 50 szt. - T-shirt z nadrukiem – 50 szt. - Czapka z nadrukiem – 50szt. - Kombinezon operatora z nadrukiem – 20szt.

3. Usługa cateringu podczas targów

4. Wykonanie ulotek informacyjnych w ilości 2000 sztuk.

Prosimy o złożenie ofert do dnia 10.03.2010

Szczegółowe informacje dostępne pod telefonem 609 141 949

Data zamieszczenia 22 luty 2010 rok


Projekt POIR 2014-2020

Informujemy o rozpoczęciu prac związanych z realizacją projektu "Opracowanie innowacyjnej technologii systemu sterowania i układu chłodzenia silnika równiarki drogowej o napędzie hydrostatycznym- RD-165 FHAD (Full Hydrostatic Advanced Drive)", który został zakwalifikowany do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Zapytania ofertowe w ramach projektu są publikowane w zakładce PROJEKT POIR 2014-2020. 

1log_1.jpg

czytaj więcej


Współpraca

foto
budownictwopolskie.jpeg

Wynajem w firmie MISTA

 Z przyjemnością informujemy, że do naszej dotychczasowej  oferty wprowadziliśmy nowy produkt. Jest  to możliwość wynajmu równiarek drogowych produkowanych w naszym zakładzie .

czytaj więcej


Zaproszenie do przetargu

Firma Mista zaprasza do składania ofert na dostawę nowej wytaczarki.

czytaj więcej


202x90_cien.png