O nas

MISTA Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 1991r.

Od samego początku firma prowadziła działalność związaną z sektorem maszyn drogowych i budowlanych, a od roku 1996 jako przedstawiciel producentów równiarek ,koncentrując się na rozwoju produkcji własnych modeli równiarek drogowych, dla których jest obecnie jedynym wytwórcą w Polsce.

Dla swoich wyrobów Spółka zapewnia dostawy części zamiennych oraz świadczy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną do kapitalnych remontów włącznie.

W zakresie produkcji równiarek drogowych nasza firma współpracuje z tak znanymi i renomowanymi dostawcami jak m.in.:

CUMMINS

DEUTZ

IVECO

ZF PASSAU GmbH

NAF GmbH

BOSCH-REXROTH

SAUER-DANFOSS

POCLAIN HYDRAULICS

Zapewnia to naszym maszynom ciągły rozwój oraz wysokiej klasy parametry eksploatacyjne porównywalne z wyrobami światowych liderów tej branży.

W roku 2008 firma rozpoczęła produkcję kruszarek na potrzeby austriackiej firmy Rockster Recycler.

W 2013 r., wieńcząc wielomiesięczne przygotowania MISTA wchodzi do ekskluzywnego grona dostawców produkcji specjalnej na potrzeby wojska i policji rozpoczynając wytwarzanie transportera opancerzonego ONCILLA.

MISTA Sp. z o.o. prowadzi działalność w obiektach i na terenie stanowiącym jej własność. Posiada również własny skład celny (o charakterze publicznym) co ułatwia obrót częściami zamiennymi.

Załoga firmy to ludzie o dużym doświadczeniu w dziedzinie maszyn budowlanych zarówno od strony technicznej jak i handlowej.